KOVÁNÍ PRO POSUVNÉ DVEŘE

 

DORMA AGILE 150

DORMA AGILE 150 DORMOTION

DORMA AGILE 50

DORMA RS 120

DORMA  MANET

DORMA RSP 80

  


  

DORMA AGILE 150

Kování určené pro posuvné jednokřídlé a dvoukřídlé skleněné dveře s úchyty skla skrytými v kolejnici. Pohledová výška kolejnice je 63 mm. U dvoukřídlých dveří je možná také funkce SYNCRO, která zajišťuje posun obou křídel současně. Pro uzamčení posuvného křídla lze použít podlahový zámek DORMA Glas - 05.100.

 

Je také možné kombinovat v sestavě posuvné křídlo a pevné boční pole. Kromě skla může být jako křídlo použit plný panel o maximální tloušťce 40 mm. K hlavním výhodám kování DORMA Agile 150 patří jednoduchá montáž, spolehlivost a tichý chod. Díky tomu se řadí k nejprodávanějším systémům pro posuvné skleněné dveře.

Dostupné povrchové úpravy: elox/imitace nerezu/lakování dle vzorníku RAL

 

 

 

Základní technická specifikace:

  katalog ke stažení

 

 

 

DORMA AGILE 150 DORMOTION

Temperament, spěch nebo nepozornost v běžném denním provozu často zapříčiní prudké otevření nebo uzavření dveří. Těmto rizikům odolává a o bezpečný komfort se stará systém DORMA Agile 150 DORMOTION.

 

Nezáleží na tom, v jaké poloze nebo jakou silou se dveře otvírají a zavírají - díky systému DORMOTION budou celoskleněné posuvné dveře hladce pojíždět pomocí kladkových vozíků s kuličkovými ložisky v obou směrech a budou bezpečně a neslyšně vedeny do své koncové polohy.

 

Kompletní funkční mechanismus není vidět díky designovému řešení systému Agile, v němž je ukryt ve vodících kolejnicích. Systém DORMOTION naprosto bezpečně kontroluje jak rychlost otevření, tak rychlost uzavření dveří v jejich konečné fázi.

 

 

Základní technická specifikace:

katalog ke stažení

 

 

 

DORMA AGILE 50

Kování pro posuvné jednokřídlé dveře konstrukčně vychází ze systému DORMA Agile 150. Pohledová výška kolejnice činí 49 mm. Kování je určeno pro menší dveře a pro případy, kdy není možné z důvodu malého nebo zastavěného prostoru použít jiné systémy pro posuvné skleněné dveře. Pro uzamčení posuvného křídla lze využít podlahový zámek DORMA Glas - 05.100.

Dostupné povrchové úpravy: elox/imitace nerezu/lakování dle vzorníku RAL

 

 

 

Základní technická specifikace:

   katalog ke stažení 

 

 

 

DORMA RS 120

Kování určené pro posuvné jednokřídlé a dvoukřídlé skleněné dveře s přiznanými úchyty skla. Při použití krycího profilu je možné úchyty skla skrýt. V takovém případě je pohledová výška kolejnice včetně krytu 143 mm. U dvoukřídlých dveří lze využít rovněž funkci SYNCRO, která zajišťuje současný posun obou křídel. Kromě skla je možné jako křídlo použít plný panel do maximální tloušťky 40 mm. Pro uzamčení posuvného křídla lze použít podlahový zámek DORMA Glas - 05.100.

 

Systém DORMA RS 120 zaujme designem zaměřeným na funkci a jednoduchost kování. Jeho hlavními výhodami jsou snadná montáž, spolehlivost a tichý chod. Díky tomu patří k nejdéle prodávaným systémům pro posuvné skleněné dveře od firmy DORMA.

Dostupné povrchové úpravy: elox/lakování dle vzorníku RAL

 

 

 

Základní technická specifikace:

  katalog ke stažení

 

 

 

DORMA MANET

Kování DORMA Manet pro posuvné jednokřídlé a dvoukřídlé dveře používá originální nerezové prvky a bodové úchyty. Jednotlivé komponenty jsou provedeny ve vysoké kvalitě použitých materiálů (vše v nerezu), designu a zpracování.

 

Posuvné dveře lze integrovat do skleněných příček v provedení DORMA Manet Concept - systém bodových úchytů pro skleněné příčky a konstrukce v interiéru. Jako výplň posuvného dveřního křídla lze použít kalené sklo nebo plný panel o maximální tloušťce 40 mm. Pro uzamčení posuvného křídla je k dispozici podlahový zámek DORMA Manet.

Povrchová úprava: nerez

  

 


Základní technická specifikace:

katalog ke stažení

 

 

 

DORMA RSP 80

Systém DORMA RSP 80 vychází svým technickým řešením a designem z kování DORMA Manet. Hlavní rozdíl je v použitém materiálu pro jednotlivé komponenty. V případě systému DORMA RSP 80 je to hliník.

 

Pro posuvné křídlo je možné použít sklo i plný panel s maximální šířkou 40 mm. Vodící tyč je vybavena brzdou, která zajišťuje komfortní zastavení pojezdu při otvírání nebo zavírání dveří.

Dostupné povrchové úpravy: elox stříbrný

  

 


Základní technická specifikace:

katalog ke stažení

 

 

Rádi Vám sdělíme podrobnosti k cenám veškerého námi nabízeného sortimentu stavebního kování a připravíme Vám cenovou nabídku (kontaktní e-mail).