TOPNÉ INFRA PANELY BASIC

Topné infra panely řady BASIC mají vysokou povrchovou teplotu skla až 170 °C a slouží k okamžitému ohřevu prostoru v případě potřeby. Tyto topné panely jsou určeny pro umístění na strop (horizontální montáž) či zeď od minimální výšky 180 cm.


Regulaci topných INFRA panelů BASIC je možné provádět silovým ovládáním za pomoci termostatu. K panelu lze připojit i bezdrátový přijímač, který následně panel ovládá (termostat ani přijímač nejsou součástí dodávky).

Rámové topné panely řady BASIC jsou určeny do větších prostor, kde je vhodná vyšší povrchová teplota topného panelu. Vyšší povrchová teplota zároveň znamená vyšší účinnost.

Základní verze topných panelů je v provedení bílé nebo černé sklo s hliníkovým rámečkem. Panely lze dodávat v různých barvách rámů či skel dle RAL specifikace. Zároveň lze na panely umístit i motivy z naší galerie nebo vlastní - dodané zákazníkem. Panely svým designem a možnostmi přizpůsobení vyhovují i nejnáročnějším požadavkům zákazníků a architektů.

Infračervené topné panely lze, díky standardizovaným rozměrům, umístit i do zavěšených podhledů, kde plní nejen funkci kvalitního a výkonného topení, ale zároveň jsou vhodným architektonickým doplňkem.


rychlá poptávka

kalkulace