topné infra panely WIST ELEGANT

TOPNÉ INFRA PANELY WIST ELEGANT

Bezrámové topné infra panely verze WIST ELEGANT jsou charakteristické skvělým designem kombinovaným s řídicí elektronikou v podobě inteligentního bezdrátového úsporného termostatu WIST.


WIST - wireless inteligent saving termostat


Bezrámové panely WIST ELEGANT mají výrazný design - přední skleněná plocha může být dodávána jak ve standardní bílé či černé barvě, tak v jakémkoliv RAL odstínu. Samozřejmostí je možnost umístění fotografie nebo individuální grafiky. Všechny panely lze osadit speciálním tvrzeným zrcadlem.

Řídicí elektronika v topných panelech řady WIST a WIST ELEGANT hlídá povrchovou teplotu topného panelu. Díky této technologii nepřekročí povrchová teplota panelu 125 °C, což umožňuje umístnění panelu i na zeď nebo stojan.

Panely WIST a WIST ELEGANT mají speciální úchyty, které umožňují jednoduchou montáž na stojany. Tato variabilita nabízí široké využití. Například verze se zrcadlem umístěná do pohyblivého nastavitelného stojanu je ideální pro kadeřnictví, prodejny oděvů, kanceláře apod.

Panely lze ovládat prostřednictvím bezdrátového termostatu WIST, který je součástí každého balení, nebo je panel možné zapínat a vypínat tím nejjednodušším způsobem - prostřednictvím lehce přístupného vypínače.

Panely řady WIST a WIST ELEGANT mají díky využití PC IEC konektoru odpojitelný napájecí kabel. To usnadňuje odpojení a demontáž panelu i v případě, že byl napájecí kabel přímo zapojen do elektro krabice.

Elegance, variabilita a sofistikované bezdrátové ovládání, to jsou topné panely řady WIST ELEGANT.


rychlá poptávka

kalkulace