TOPNÉ INFRA PANELY WIST

Rámové topné infra panely řady WIST jsou opoti řadě BASIC opatřeny řídicí elektronikou a inteligentním úsporným bezdrátovým termostatem WIST, který umožňuje instalaci na strop i stěnu.


WIST - wireless inteligent saving termostat

 

Součástí každého balení panelů WIST je bezdrátový termostat, který je založen na bezdrátové technologii umožňující značnou flexibilitu ovládání. Každá místnost má svůj vlastní bezdrátový termostat, který lze nainstalovat na libovolné místo v místnosti. Termostat WIST je napájen prostřednictvím výměnné baterie typu AA 3,6 V.

Umístění bezdrátového termostatu v každé místnosti umožňuje specifické nastavení topení pro každou místnost dle potřeby. Nemusíme vytápět celý dům či všechny kanceláře - to přispívá k další úspoře nákladů.

Jediným termostatem je možné řídit až 10 topných panelů v rámci jedné lokality (maximální vzdálenost od termostatu 30 m je dostačující pro ovládání topných panelů i ve výrobních provozech). Programovatelný termostat umožňuje nastavení různých režimů topení přes den, v noci, v pracovní dny či o víkendech.

Díky neustálé komunikaci termostatu WIST a topného panelu probíhá nepřetržité měření teploty a úprava spotřeby energie s cílem zajištění maximálních úspor a zachování komfortu.

Základní verze panelů je v provedení bílé nebo černé sklo s hliníkovým rámem. WIST panely lze dodávat v různých barvách rámů či skel dle RAL specifikace. Zároveň lze na panely umístit i fotografie a grafické motivy dle výběru zákazníka. Panely svým designem a možnostmi přizpůsobení vyhovují i nejnáročnějším požadavkům zákazníků a architektů.

Všechny modely řady WIST jsou vybaveny řídící elektronikou, termostatem, vypínačem, zásuvkou a přívodním kabelem s PC IEC konektorem v plastovém krytu, který umožňuje jednoduché odpojení napájecího kabelu.

Panely WIST mají speciální úchyty, které umožňují jednoduchou montáž na stojany. Tato variabilita nabízí široké využití. Například verze se zrcadlem umístěná do pohyblivého nastavitelného stojanu je ideální pro kadeřnictví, prodejny oděvů, kanceláře apod.


rychlá poptávka

kalkulace