AVION OSTRAVA - III. ETAPA

  • Domů
  • AVION OSTRAVA - III. ETAPA


V roce 2018 byla dokončena modernizace opláštění obchodní galerie Avion v Ostravě, která postupně probíhala v předchozích letech. Naše společnost přispěla ve všech třech etapách dodávkou a montáží prosklených vstupních portálů včetně lemování z kazet bond.


Vstupní prosklené terčové fasády jsou sestaveny bezrámovým ukotvením skleněných tabulí pomocí nerezových bodů. Kotevní body procházejí meziskelními spárami, které jsou vyplněny izolantem a z exteriéru i interiéru zatmeleny.

Použití izolačních trojskel s protisluneční charakteristikou zajišťuje dostatečný prostup přirozeného denního světla do prostoru vstupu a zároveň zabraňuje nadměrným tepelným ziskům.

Součástí dodávky vstupních prosklených fasád jsou také únikové dveře, detaily napojení na okolní konstrukce a karuselové dveře. Designové lemování fasád je tvořeno kazetami z bondových desek zavěšených na hliníkovém nosném roštu. V poslední etapě byla součástí díla také výroba a dodávka opláštění dvou sloupů sloužících pro zavěšení štítu s logem galerie.

V průběhu celé realizace jsme dodržovali vysoký standard kvality provedení díla a použitých materiálů. Díky tomu jsme se podíleli nejen na všech etapách modernizace fasády obchodní galerie, ale také jsme výrazným dílem zasáhli do remodelace samotných interiérů obchodní pasáže dodávkou a montáží prosklených průčelí obchodních jednotek.

Kromě toho jsme dodali zasklení kuřáckého koutu před hlavním vchodem.

Vážíme si důvěry našich zákazníků.