DORMA CS 80 MAGNEO PRO DVOUKŘÍDLÉ DVEŘE

  • Domů
  • DORMA CS 80 MAGNEO PRO DVOUKŘÍDLÉ DVEŘE


DORMA CS 80 MAGNEO TAKÉ PRO DVOUKŘÍDLÉ DVEŘE

Na letošním veletrhu BAU konaném v Mnichově prezentovala společnost DORMAKABA dlouho očekávanou novinku - automatický pohon DORMA CS 80 MAGNEO v provedení pro dvoukřídlé dveře.

Jinak úspěšný produkt postrádal v mnoha případech možnost nabídnout zákazníkům i řešení pro dvoukřídlé posuvné dveře. Nesystémové propojení dvou samostatných pohonů nenabízelo potřebnou úroveň spolehlivosti, bezpečnosti a komfortu.

To se letošním rokem mění. Můžeme tak nabídnout komplexní řešení pro posuvné automatické dveře s pohonem DORMA CS 80 MAGNEO včetně všech jeho výhod. Novinka si zachovává všechny vlastnosti a technické parametry původního provedení pro jednokřídlé dveře. Navíc k tomu přidává řešení bezbariérového vstupu pro hendikepované osoby, včetně signalizace obsazenosti pro veřejné toalety.

Maximální šířka stavebního tvoru pro dvoukřídlé dveře je až 2.250 mm. Hmotnost jednotlivého křídla zůstala zachována a může být až 80 kg. Samozřejmostí je montáž do otvoru, na stěnu nebo kombinace s pouzdrem vytvořeným ve stěně.

Bližší informace a cenovou nabídku Vám ochotně poskytneme dle Vaší poptávky.


Image title