FÚZE SPOLEČNOSTÍ DORMA A KABA

  • Domů
  • FÚZE SPOLEČNOSTÍ DORMA A KABA


Společnosti DORMA Group a KABA Group zahájily v září 2015 proces fúze, jejímž výsledkem je vznik jedné ze tří největších korporací na světovém trhu přístupových a bezpečnostních řešení.


Image title


V současnosti je nová společnost DORMAKABA aktivní ve více než 50 zemích, zaměstnává přes 16 tisíc pracovníků a prostřednictvím svých výrobních závodů, distribučních a servisních míst pokrývá všechny významné trhy.

Dohromady tyto dvě firmy nabízejí svým zákazníkům ucelené portfolio produktů, řešení a služeb pro přístupová řešení a bezpečnost. Zahrnuje především komplexní systémy kování na sklo, automatické dveře, horizontální posuvné stěny a posuvné příčky (DORMA), stejně jako uzamykací systémy - od vložek, klíčů a zámků až po plně elektronická přístupová řešení, ale i mechanické přístupové systémy a automatické dveřní systémy (KABA). Hlavní sortiment doplňují produkty pro záznamy dat či vysoce bezpečnostní zámky.

DORMAKABA je zároveň lídrem v oblasti klíčových polotovarů, řezacích strojů a výrobků pro automobilový průmysl, jako jsou transpondérové klíče a programátory.

Od června 2016 sídlí v České republice společnost DORMA Czech Republic společně s kolektivem společnosti KABA a od října 2016 nese sfúzovaná společnost ofIciálně název DORMAKABA Česko s.r.o.

(informace převzaty z www.dorma.com/cz)

https://www.dormakaba.com/cz-cs/