GEZE ECdrive T2 - VYDAŘENÁ EVOLUCE

  • Domů
  • GEZE ECdrive T2 - VYDAŘENÁ EVOLUCE


Zcela v souladu s požadavkem moderní architektury na zeštíhlování stavebních konstrukcí a prvků přišla firma GEZE s inovací v oblasti pohonů automatických dveří GEZE ECdrive.

Tento zdaleka nejprodávanější typ pohonu posuvných automatických dveří GEZE nabízí vyváženou kombinaci funkčnosti a ceny. Něco takového není snadné vylepšit tak, aby novinka byla pozitivně přijata širokým okruhem zákazníků a uživatelů.

Image title


Image title


Proto přišla firma GEZE s inovací pohonu ECdrive, která zahrnuje jak změny designu, tak i technických parametrů. Dalším bonusem je zachování příznivé cenové hladiny pohonu v relacích předchůdce.

Nová produktová řada pohonu GEZE ECdrive T2 přináší do segmentu cenově dostupných pohonů pohledovou výšku 100 mm. Tento rozměr z řady konstrukčních důvodů lépe vyhovuje montáži a integraci pohonu.

Image title


Pohledové výšky pohonu 100 mm bylo dosaženo kompletním přepracováním jeho mechanické části. Současně s tím byla zvýšena maximální hmotnost posuvného křídla ze 120 na 140 kg.

Řídicí elektronika a motor naopak zůstaly původní, což usnadňuje nastavení a servis automatických dveří. Nový typ nosné kolejnice s předvrtanými otvory s roztečí 400 mm urychluje montáž.

Image title


Pohon GEZE ECdrive T2 lze použít s novými hliníkovými dveřními křídly řady GC profile THERM s přerušeným tepelným mostem a s maximální tloušťkou skla až 32 mm. Zásadně se tak zlepšuje hodnota Ug (1,0 - 0,8).

Již nyní pro Vás můžeme zpracovat cenovou nabídku na automatické dveře v provedení GEZE ECdrive T2. Do konce roku 2019 lze dodat souběžně novou i původní variantu pohonu.