GOLDBECK VRDY


Společnost Goldbeck, přední český výrobce železobetonových konstrukčních prvků a zároveň dodavatel železobetonových a ocelových nosných konstrukčních systémů, dokončila rozšíření svých kancelářských kapacit v sídle firmy ve středočeských Vrdech. V duchu aktuálních trendů jsou nové interiéry provzdušněny celoskleněnými prvky a systémovými přestavitelnými příčkami DW90 z naší produkce.


Přestavitelné příčky DW90 v tomto případě kombinují dvojité zasklení s plnými sendvičovými panely, které plní funkci magnetické tabule pro uchycení konstrukčních výkresů. Celková plocha námi dodaných přestavitelných systémových příček DW90 je 140 m2.

S moderním pojetím nových kanceláří skvěle ladí osm celoskleněných příček a dveří z kaleného lepeného skla tloušťky 10 mm. Zvoleno bylo kování DORMA Universal v kombinaci s podlahovými samozavírači DORMA BTS 75 V. Oboustranná nerezová madla dveří lze uzamknout do podlahy. Pro dveře do zasedací místnosti jsme navrhli digitální potisk skel s několika stupni průhlednosti grafického motivu z loga společnosti Goldbeck.

Součástí naší komplexní dodávky vybavení interiérů bylo rovněž 105 kusů stropních podhledových LED svítidel a 61 kancelářských židlí, u nichž investor akcentoval požadavek na český původ a nadstandardní kvalitu.