HYUNDAI MOBIS MOŠNOV

  • Domů
  • HYUNDAI MOBIS MOŠNOV


Dodávka a montáž celoskleněných příček, dveří a zábradlí v nově vybudovaném závodu Hyundai MOBIS v Mošnově patřila k našim objemově nejvýznamnějším zakázkám zahájeným v roce 2016.


V administrativní části objektu producenta modulových bloků pro automobily (nápravy, kokpit, airbagy, brzdy…) jsme dodali a instalovali přibližně 400 čtverečních metrů celoskleněných příček CLEARside a celoskleněných dveří CLEARshine plus 40 běžných metrů skleněného schodišťového zábradlí CLEARsave.

Pro obvodové rámy příček z kaleného skla byly zvoleny exkluzivní profily Deubl Alpha. Dveřní kování DORMA Universal doplňují podlahové zavírače DORMA BTS 75 a paniková madla ASSA ABLOY na únikových dveřích.

Za zmínku stojí 4 metry vysoká skla v zasedací místnosti vstupní haly, stejně jako technologie lepení skleněných panelů bez svislých profilů. Mezi speciality patří také skleněné dělicí žebro, které zpevňuje konstrukci v bloku kanceláří TOP managementu. Nejdelší příčka napříč celým horním podlažím odděluje Open Space kanceláře od schodiště, zasedacích a servisních místností.

Vstupní halu spojuje s galerií v horním podlaží schodiště osazené skleněným zábradlím - včetně nerezových systémových madel a lakovaných obkladů. Součástí naší dodávky v obou podlažích bylo také 5 celoskleněných dveří mezi chodbami a sociálními místnostmi (toalety, sprchy, úklidové prostory).