INTERIÉROVÉ DVEŘE OD A DO Z

  • Domů
  • INTERIÉROVÉ DVEŘE OD A DO Z

Rozhodli jste se vyměnit dveře v interiéru. Obvyklou praxí je oslovení alespoň dvou dodavatelů - staré dveře je třeba demontovat a upravit stavební otvor. Teprve pak nastupují montážníci samotného výrobce dveří na finální "čistou" práci.


Naše firma nabízí balíček vše v jednom.

Pokud se rozhodnete pro moderní interiérové celoskleněné nebo rámové dveře s hliníkovými zárubněmi, rádi Vám poskytneme komplexní služby spojené s jejich výměnou.

Odborně posoudíme nebo sami připravíme projekt, navrhneme vhodný postup demontáže starých dveří a instalace nových. Následně zpracujeme cenovou nabídku na dodávku dveří a práce s tím spojené, včetně demontáže původních dveří a úprav stavebních otvorů.

Naše nabídka celoskleněných a rámových prosklených dveří čerpá ze širokého sortimentu kování a skla. Společnost Clearmont s těmito materiály a produkty pracuje již 20 let, proto se můžete spolehnout na naše know-how a odbornost.

Subtilní hliníková zárubeň s těsněním po obvodu spojuje moderní design s funkčností. Ať už se rozhodnete pro celoskleněné nebo rámové provedení křídel dveří, je v obou případech možné použít těsnicí podlahovou lištu.

Referenční postup prací v rámci výměny všech dveří v sídle naší firmy si můžete prohlédnout na fotografiích, případně nás navštívit osobně. Těšíme se na setkání s Vámi!

Poptávky a dotazy prosím zasílejte na e-mail: technika@clearmont.cz.