KLUB PRAHA


Lze náročné návštěvníky společenských klubů v hlavním městě stále ještě ohromit něčím novým, neotřelým a architektonicky originálním? Nabídnout jim k relaxaci prostředí, které svou atmosférou doslova vyrazí dech?


Nově otevřenému klubu v centru Prahy se to podařilo.

Vesmírnou tématiku výzdoby interiérů, snad inspirovanou věhlasnými pražskými astrology, umocňuje otevřená noční obloha s paprsky měsíce pronikajícími skleněným zavěšeným podhledem.

Propustit měsíční svit do interiéru a zároveň zvukově odizolovat prostředí s hudební produkcí od okolní historické bytové zástavby - takový byl náš úkol. A zvládli jsme jej na jedničku.

Kromě komplexní projekce, dodávky a montáže skleněného zavěšeného podhledu se zvýšenou zvukovou izolací jsme se postarali také o protihlukové předěly pod konstrukcí světlíku - svislé prvky s výplní ze zvukoizolační vaty.

Ovšem první lahůdkou z naší produkce, kterou návštěvníci klubu uvidí, je moderní vstupní portál ze systému Jansen. Kombinuje prosklené dveře s černými obklady navozujícími pocit exkluzivity. Touto pomyslnou bránou hosté vstupují do zábavního chrámu s dominujícím pocitem otevřené noční oblohy.

Výsledek naší práce uspokojil nejen nás, ale především investora. Realizace proběhla v rekordně krátkém čase, ovšem bez vlivu na kvalitu a funkčnost díla.