LAMBORGHINI PRAHA

  • Domů
  • LAMBORGHINI PRAHA

Automobilka Lamborghini je pro své fanoušky synonymem sportovních vozů bez kompromisů. Řada modelů této značky se postupem času stala skutečně kultovní záležitostí. V dnešní době, kdy se elektromobilita skloňuje ve všech pádech, zůstala věrna svým tradicím co do konstrukce a jízdních vlastností svých výtvorů.


Možnost realizovat „Komplexní stavební remodelaci oficiálního zastoupení značky Lamborghini pro český trh“ byla pro naši firmu přirozeně výzvou a prestižní záležitostí současně. A to bez ohledu na velikost zakázky. Práce se špičkovými předepsanými stavebními materiály, dodržování vysokých standardů na vzhled a provedení díla… to vše připomínalo výrobu sportovního vozidla.

Návrh konceptu showroomu Lamborghini spoluvytváří pocit exkluzivity samotné značky. Tomu odpovídalo zadání a provedení podlah, stropů či prosklených dělicích příček.

Samostatnou kapitolu pak tvoří osvětlení od firmy iGuzzini, vytvářející úžasnou atmosféru kolem vystavených vozů. Také audiovizuální stěna a nábytek odpovídají přísným standardům definovaným designéry firmy Lamborghini. I zde se myslí na budoucnost, takže je v podlaze osazena příprava na budoucí dobíjecí zařízení pro hybridní nebo zcela elektrická vozidla.

Snadnou orientaci příchozích zákazníků v areálu zajišťuje štít nad vstupy do showroomu, provedený z materiálu alucobond, ve speciální černé barvě URBAN STYLE, a do něj vložené logo automobilky. Obojí je v noci osvětleno LED pásy.

U vjezdu do areálu jsme pak postavili totem opláštěný stejným materiálem, z jakého je provedena dlažba v prostorách showroomu. Součástí dodávky bylo také osvětlení totemu.

Oficiální zastoupení značky Lamborghini pro český trh tak díky této stavební remodelaci splňuje nejnovější požadavky na moderní a značce odpovídající prostory pro prodej a poskytování ostatních služeb zákazníkům této prestižní automobilky.