MOBILNÍ PŘÍČKY DORMA MOVEO

Inovativní řešení pro variabilní rozdělení prostor v interiérech budov přináší systém mobilních panelů DORMA Moveo a DORMA Moveo Glass.


Uplatnění najde v hotelech, kongresových centrech, školicích střediscích, ale také v sídlech firem a v bydlení. S jeho pomocí lze vytvářet variabilní prostorové dispozice a rozšířit tak potenciál možného využití daných prostor.

Mobilní příčky DORMA Moveo jsou navrženy pro elegantní rozdělení a dokonalé odhlučnění prostor v interiérech budov.

Snadná ovladatelnost zásluhou lehké konstrukce a vysoké tuhosti panelů umožňuje v několika krocích rozdělit prostor na jednotlivé dokonale oddělené části.

Systém mobilních příček DORMA Moveo jako první používá - místo ručního ovládání zámků a těsnících lišt - servomotory ComfortTronic. Při sestavování jednotlivých křídel se propojí kontakty na vertikálních těsnicích lištách a servomotory následně vysunou dolní a horní těsnicí lišty.

Díky tomuto konstrukčnímu řešení jsou příčky DORMA Moveo nejen zvukoizolační (zvukový útlum až 55 dB), ale také standardně kouřotěsné v každém typu a provedení.

Hmotnost panelů na metr čtvereční konstrukce je pouhých 18 kg. Ve srovnání s konkurenčními systémy jde o úsporu až 60 %. Proto lze použít příčky DORMA Moveo i tam, kde to dříve nebylo možné kvůli zatížení stropních konstrukcí nebo byl nutný nákladný systém kotvení.

Povrchová úprava panelů DORMA Moveo zahrnuje širokou paletu barev a vzorů. V nabídce jsou barvy dle vzorníku RAL a řada základních vzorů - imitací dřeva. Pro náročnější požadavky jsou k dispozici rovněž povrchy z kvalitních dřevěných dýh.

Samostatnou nabídku tvoří funkční designy povrchů sloužící například jako magnetická nebo standardní tabule, případně jako plocha pro projekci.


Při našich realizacích můžeme na panely umístit také lakovaná skla nebo zrcadla, což výrobce standardně nenabízí.


DORMA MOVEO GLASS

Systém DORMA Moveo Glass  představuje novou generaci mobilních příček. Spojuje v sobě vlastnosti příček DORMA Moveo se sklem - materiálem zajišťujícím dokonalou transparentnost rozdělení interiéru.


Díky použití skla jako výplně křídel lze ideálně rozčlenit interiér z hlediska zvukové izolace a přitom zachovat plnou prostupnost přirozeného denního světla všemi prostory. Systém mobilních příček DORMA Moveo Glass současně uchová zvukově-izolační vlastnosti na totožné úrovni 37 nebo 55 dB.

Neprůhledné a prosklené panely lze vzájemně kombinovat. Samozřejmostí je také možnost použití stínicí techniky v prosklených panelech DORMA Moveo Glass.


rychlá poptávka

kalkulace