NÁVŠTĚVA TOVÁRNY FAPIM

  • Domů
  • NÁVŠTĚVA TOVÁRNY FAPIM


Na pozvání vedení italské společnosti FAPIM SpA jsme v toskánském Altopasciu navštívili výrobní závody a firemní muzeum předního evropského výrobce stavebního kování.


Okenní a dveřní kování FAPIM, stejně jako prahové lišty DOMATIC, nepatří ve stavebnictví mezi neznámé pojmy. Když se naše společnost před 14 lety rozhodla zastupovat italského výrobce na českém trhu, považovali jsme to za sázku na jistotu. Přesto jsme netušili, že se za pár let budeme řadit k nejvýznamnějším obchodním partnerům společnosti FAPIM v České republice.

Návštěva spojená s exkurzí ve výrobních provozech nás nejen seznámila s procesem vývoje, testování a výroby dveřního a okenního kování, ale byla také příležitostí zjistit, jaké nové produkty FAPIM připravuje. V rámci programu jsme absolvovali školení na téma novinek, včetně praktické ukázky.

Výsledkem je řada nových informací a produktů. Prostřednictvím našeho specialisty prodeje kování a dveřní techniky Michaela Kubíčka s nimi budeme postupně seznamovat stávající i nové klienty.

K zajímavým bodům programu patřila úvodní prohlídka firemního muzea, která názorně ukazuje cestu postupného vývoje a inovace sortimentu firmy FAPIM.

Po celou dobu návštěvy se nám plně věnovali ředitel exportu společnosti FAPIM pan Andrea Dell´Agnello a zástupce FAPIMu v Polsku pan Wojciech Krybus, kterým tímto děkujeme za zajímavý a poučný program.

Aleš Vontor, jednatel