NOVINKA - PŘESTAVITELNÉ PŘÍČKY DW90

  • Domů
  • NOVINKA - PŘESTAVITELNÉ PŘÍČKY DW90

Široký sortiment typů a technických řešení celoskleněných příček CLEARside© doplňujeme celohliníkovými systémovými příčkami DW90. Uzavíráme tak kompletní nabídku dělících příček pro interiéry obchodních, výrobních a kancelářských budov.


Systém dvouplášťových přestavitelných příček DW90 je prvním řešením příček na trhu, které využívá lehkou, ale staticky tuhou samonosnou konstrukci z hliníkových profilů.

Systém DW90 neobsahuje žádné ocelové prvky (vyjma atypických řešení kotvení) ani náhrady konstrukčních prvků z oblasti SDK konstrukcí. Základem je nosný tenkostěnný hliníkový profil včetně kompletní škály zasklívacích a ukončovacích profilů z pevnostní hliníkové slitiny.

Výhodou je subtilní konstrukce se shodnými pohledovými šířkami profilů ve sloupcích a příčkách - 38 mm, stejně jako možnost vytváření příček o výšce až 5.300 mm bez dodatečné výztuhy.

kompletní specifikace ZDE


Why don't you install yourself windows with Tilt and turn windows ? It is sovereign and convenient. And it also looks very beautiful and unique!