OC BĚLIDLA OLOMOUC

  • Domů
  • OC BĚLIDLA OLOMOUC


Kompletní prosklený fasádní plášť ze systému ALUPROF MB-SR50N EFEKT vyrobila a dodala naše společnost v rámci II. etapy výstavby obchodního centra - retail parku Bělidla v Olomouci.


Součástí dodávky byly rovněž vstupní portály s automatickými dveřmi GEZE a hliníkové dveře do zázemí obchodních prostor a veřejných toalet.

Realizaci jsme zvládli v rekordně krátkém čase, včetně zpracování prováděcí a výrobní dokumentace prosklené fasády, která musela respektovat standardy a detaily provedení již hotové fasády z I. etapy výstavby. Díky kvalitní projekční přípravě a dobré koordinaci ze strany generálního dodavatele stavby proběhly všechny práce v rámci naplánovaného harmonogramu.

Optickou lehkost fasády pomáhá dotvářet strukturálně tmelené zasklení obvodového pláště spolu se systémem Trimo použitým pro část opláštění. Do naší dodávky spadala rovněž instalace automatických mincovníků pro kontrolu vstupu na veřejné toalety.

Spokojenost investora s průběhem i výsledkem naší dodávky nám otevřela dveře k dalším podobným projektům. Věříme, že spolupráce bude úspěšně pokračovat. Je to pro nás nejen závazek, ale především potvrzení správnosti nastavených standardů v oblasti projektové dokumentace, dodávky fasádních a dveřních systémů i jejich samotné montáže.