PASÁŽ KOTVA PRAHA

  • Domů
  • PASÁŽ KOTVA PRAHA

Obchodní dům Kotva zná snad každý, kdo alespoň jednou navštívil Prahu. Už tak známá nemusí být na objekt Kotvy navazující obchodní pasáž. Ta nabízí komfortní průchod do sousedních ulic a současně možnost pokračovat v nakupování - ať už hledáte čerstvé pečivo přímo z pekárny, nebo si plánujete pořízení čehokoliv od Applu.Letos byla zahájena první etapa rozsáhlé rekonstrukce průchozích prostor obchodní pasáže. Zahrnuje výměnu dlažby, podhledů včetně osvětlení a v neposlední řadě také prosklených výkladců a vstupů do prodejen nebo recepce administrativní části budovy.

Už na první pohled je zřejmé, jaký byl cíl architektů a investora - dodat pasáži moderní vzhled při zohlednění původního architektonického rázu prostor. Jako vždy, pokud jde o objekt v centru Prahy, i zde vstupoval do rozhodovacích procesů odbor památkové péče. Výsledek pak nelze označit jinak než jako velmi zdařilý.

Naše firma byla přizvána k účasti na tomto prestižním projektu jako dodavatel prosklených výkladců a vstupních portálů. Naším úkolem bylo skloubit požadavek na protipožární odolnost prosklených konstrukcí se zadáním památkářů, aby se povrchová úprava a rozměry profilů co nejvíce blížily původnímu provedení.

Investor očekával od našeho řešení plnou funkčnost, komfort pro uživatele a minimální nároky na údržbu. Nosné konstrukce jsou vyrobeny z hliníkových fasádních profilů v povrchové úpravě imitující nerez. Z vnější strany jsou pak použity nerezové okrasné lišty. Dveře a křídla automatických dveří jsou obloženy nerezovými plechy.

Samotná dodávka z naší strany proběhla dle zadání ze strany objednatele tak, aby umožnila nepřekročit plánované omezení provozu pasáže.


In addition to quality, a legit essay writing service will provide you with excellent customer service. You'll get top-notch service from its writers. And, of course,https://trusted-essayreviews.com/best-paraphrasing-tool/ you'll receive your money's worth. Legitimate essay writing services are registered with the appropriate authorities and hire only highly qualified and experienced writers. Therefore, you can trust the work they do for you.