Penzion Jurášek Beskydy

  • Domů
  • Penzion Jurášek Beskydy


Nejvyšší nároky na komfort a aktivní relaxaci splňuje nově zrekonstruovaný Penzion Jurášek v beskydských Kunčicích pod Ondřejníkem. Moderním exteriérům i interiérům s rozsáhlou wellness zónou dominují námi dodané celoskleněné prvky o celkové ploše skla 530 čtverečních metrů.


Skleněné fasádní obklady, z nichž některé jsou lakovány ve zvoleném odstínu RAL, zdobí terasu a průčelí penzionu. Skleněná zábradlí s atypickými, na míru vyrobenými kotevními prvky a horními nerezovými madly najdete na terase restaurace, v relaxační venkovní zóně a také na obou průčelích objektu.

Vstupní transparentní zastřešení lemující přístup z parkoviště k hlavnímu vchodu je tvořeno kaleným lepeným sklem ukotveným v systémových hliníkových profilech na nosné konstrukci z oceli.

Interiéry penzionu zdobí několik celoskleněných bezrámových příček a skleněných dveří v hliníkových zárubních GEZE. Soukromá masážní a wellness zóna byl vybavena automatickými dveřmi DORMA Magneo a manuálně posuvným dveřním systémem Muto od téhož výrobce.

Třešničkou na dortu je bezesporu celoskleněná dělicí příčka u bazénu. Investor pro tuto příčku zvolil fotomotiv jarní louky. Jelikož je digitální potisk proveden mezi vrstvami kaleného lepeného skla, nehrozí jeho poškození vlivem času, pravidelné údržby ani vlhkého prostředí bazénu.


Naše další reference z kategorie hotelových objektů si můžete prohlédnout zde: http://www.sklo-technika.cz/hotely