PODPORUJEME SPORTOVNÍ TÝM

  • Domů
  • PODPORUJEME SPORTOVNÍ TÝM

V letošní sezoně jsme navázali generální partnerství s amatérským sportovním týmem NAPOHODU! bike team Píšť, jehož členové se na výkonnostní úrovni věnují především horské cyklistice, ale soutěží také v běžeckých závodech, duatlonu, triatlonu a dalších extrémních vytrvalostních sportech, jako je například beskydská B7.


Jako generální partner týmu jsme hrdi na sportovní úspěchy, které závodníci s naším logem na dresech dosáhli v jarní části sezony. K těm nejvýznamnějším patří 3. místo Dáši Křefké na mistrovství České republiky v dlouhém triatlonu a celkové vítězství Simony Matušíkové v Československém poháru 24 hodin MTB.

Celkově letos členové NAPOHODU! bike teamu Píšť vybojovali už 10 cyklistických medailí a 14 cenných kovů v duatlonu, triatlonu a běžeckých závodech napříč všemi věkovými kategoriemi - od dětí až po seniory. Patří jim rovněž průběžné vedení v regionálním MTB poháru POMP, který zahrnuje osm nejvýznamnějších závodů horských kol na Opavsku a Ostravsku.

Přejeme členům NAPOHODU! bike teamu Píšť mnoho úspěchů i v letní a podzimní části sezony a těšíme se na další spolupráci! Bližší info najdete také na našem facebookovém profilu.


DALŠÍ ODKAZY

týmový Facebook

týmový YouTube kanál

týmová fotogalerie Zonerama

týmový web

týmový tréninkový deník Strava