DORMA CS 80 MAGNEO

Zcela nová generace automatického pohonu na magnetické bázi pro interiérové dveře DORMA CS 80 MAGNEO představuje inovativní technické řešení. Nabízí řadu výhod oproti pohonům klasické koncepce. Především je to bezporuchový provoz s minimálními nároky na servis a údržbu a také nízká spotřeba elektrické energie.


Pohon DORMA CS 80 MAGNEO využívá magnetickou a tedy bezkontaktní transverzální vlnu lineárního stejnosměrného motoru. Díky tomu mohou posuvné dveře poprvé fungovat s použitím bezpečnostních senzorů a ovládacích prvků při zachování elegantního subtilního vzhledu.

Pohybu magnetické posuvné vlny odpovídá pohyb vozíků a tedy i posuvných dveří. Ty jsou maximálně tiché, bezpečné a praktické pro využití v bydlení, kancelářích, hotelech nebo nemocnicích.

Pohon DORMA CS 80 MAGNEO lze ovládat běžnými prvky pro automatické dveře - radary a pohybovými senzory, programovacími tlačítky. Pohon je také vybaven funkcí PUSH&GO, kdy reaguje na „postrčení“ rukou a následně otevře dveře. Samozřejmostí je nastavení rychlosti pohybu křídla a času, po který zůstane pohon v poloze otevřeno.

Pohon DORMA CS 80 MAGNEO je určen pro montáž do stropu nebo na stěnu / příčku. Lze jej instalovat rovněž do stavebního pouzdra s možností jednoduché demontáže bez zásahu do pouzdra.


rychlá poptávka

kalkulace