DORMA CS 80 MAGNEO - POHON AUTOMATICKÝCH POSUVNÝCH DVEŘÍ NA MAGNETICKÉ BÁZI

Zcela nová generace automatického pohonu na magnetické bázi pro interiérové dveře DORMA CS 80 MAGNEO představuje inovativní technické řešení. Nabízí řadu výhod oproti pohonům klasické koncepce. Především je to bezporuchový provoz s minimálními nároky na servis a údržbu a také nízká spotřeba elektrické energie.


Poskytujeme rovněž komplexní ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS na automatické dveře DORMA na území celé České republiky.


Pohon DORMA CS 80 MAGNEO využívá magnetickou a tedy bezkontaktní transverzální vlnu lineárního stejnosměrného motoru. Díky tomu mohou posuvné dveře poprvé fungovat s použitím bezpečnostních senzorů a ovládacích prvků při zachování elegantního subtilního vzhledu.

Pohybu magnetické posuvné vlny odpovídá pohyb vozíků a tedy i posuvných dveří. Ty jsou maximálně tiché, bezpečné a praktické pro využití v bydlení, kancelářích, hotelech nebo nemocnicích.

Pohon DORMA CS 80 MAGNEO lze ovládat běžnými prvky pro automatické dveře - radary a pohybovými senzory, programovacím tlačítkem.

Pohon je také vybaven funkcí PUSH&GO, kdy reaguje na „postrčení“ rukou a následně otevře dveře. Samozřejmostí je nastavení rychlosti pohybu křídla a času, po který zůstane pohon v poloze otevřeno.

Pohon DORMA CS 80 MAGNEO je určen pro montáž do stropu nebo na stěnu / příčku. Lze jej instalovat rovněž do stavebního pouzdra s možností jednoduché demontáže bez zásahu do pouzdra.

Vlastnosti a technické parametry dělají z automatického pohonu DORMA CS 80 MAGNEO ideální řešení pro vstupy s vysokou frekvencí pohybu osob bez zvláštních požadavků na zabezpečení vstupu. Můžou to být hotelové provozy, restaurace, kancelářské prostory nebo bydlení.

V roce 2019 uvedla společnost DORMAKABA na trh také dvoukřídlou variantu pohonu DORMA CS 80 MAGNEO. Významně se tak rozšířily možnosti jeho aplikace.

Veškeré technické parametry zůstávají srovnatelné s jednokřídlým provedením. Hmotnost křídla je tak maximálně 80 kg. Maximální šířka stavebního otvoru je 2.250 mm.

Novinkou je také možnost vybavit pohon ovládáním pro hendikepované osoby, včetně signalizace obsazení toalety a bezbariérového vodítka křídla.


rychlá poptávka

kalkulace