POHON POSUVNÝCH DVEŘÍ DORMA ES 200 / ES 200 - 2D

Pohon automatických posuvných dveří včetně nouzových východů a únikových cest.


Modulární pohon posuvných dveří DORMA ES 200 / ES 200 - 2D je dostupný s různými výškami nosné kolejnice a krytu pohonu. Doplňkové moduly řídicí elektroniky a příslušenství usnadňují řešení automatických posuvných dveří na míru. Vysokou úroveň bezpečnosti zaručuje testování produktu v souladu s DIN 18650.


Kompletně inovovaný pohon posuvných dveří

DORMA ES 200 / ES 200 - 2D je zcela inovovaný pohon automatických posuvných dveří, který odpovídá platným normám a bezpečnostním předpisům. Zahrnuje stylový a moderní design krytu, motor zajišťující velmi tichý provoz, mikroprocesor automaticky ovládající rychlost otevírání a zavírání dveří, energeticky úsporné napájení a nové programovací funkce, které umožňují rychlou a jednoduchou instalaci, nastavení, provoz a údržbu.


Modulární konstrukce

Pohon posuvných dveří DORMA ES 200 / ES 200 - 2D s modulárním designem lze individuálně specifikovat tak, aby splňoval důležité funkční požadavky. Standardizované mechanické komponenty a vyměnitelná pojezdová kolejnice mohou být zkombinovány s různými typy automatických dveří DORMA (sestávajícími z řídicí jednotky, motoru a napájecí jednotky).


ES 200 - 2D pro nouzové východy a únikové trasy

Verze DORMA ES 200 - 2D je vybavena druhým motorem navíc. Ten zajišťuje, že se dveřní křídla v případě požárního poplachu otevřou a zůstanou díky němu zajištěna proti nežádoucímu uzavření. Systém je schválen pro funkci únikových cest a dveří dle normy DIN 18650.


oblasti použití

  • posuvné dveře s nebo bez bočních panelů
  • jako standardní verze (ES 200) nebo se schválením k použití pro nouzové východy a únikové cesty (ES 200 - 2D)
  • teleskopické posuvné dveře se dvěma nebo čtyřmi panely
  • obloukové dveře
  • celoskleněné posuvné dveře