přestavitelné příčky CLEARwall©

PŘESTAVITELNÉ PŘÍČKY CLEARwall©

Široký sortiment typů a technických řešení celoskleněných příček CLEARside© doplňujeme celohliníkovými systémovými příčkami CLEARwall©. Uzavíráme tak kompletní nabídku dělicích příček pro interiéry obchodních, výrobních a kancelářských budov.


Systém dvouplášťových přestavitelných příček CLEARwall© 80 a CLEARwall© 92 (dvě varianty stavební hloubky systému v mm) je prvním řešením příček na trhu, které využívá lehkou, ale staticky tuhou samonosnou konstrukci z hliníkových profilů.

Systém příček CLEARwall© nevyužívá žádné ocelové prvky (vyjma atypických řešení kotvení) ani náhrady konstrukčních prvků z oblasti SDK konstrukcí. Základem je nosný tenkostěnný hliníkový profil včetně kompletní škály zasklívacích a ukončovacích profilů z pevnostní hliníkové slitiny.

Výhodou je subtilní konstrukce se shodnými pohledovými šířkami profilů ve sloupcích a příčkách - 36 mm, stejně jako možnost vytváření příček o výšce až 5.000 mm bez dodatečné výztuhy.

Dostatečný sortiment profilů umožňuje vytvářet složité půdorysné tvary příček v rozsahu 77° až 180° systémovým řešením. Díky statické tuhosti profilů můžeme ze systému příček CLEARwall© realizovat kompaktní přístavky včetně zastřešení při zachování shodné pohledové šířky profilů.

Výplně v panelech mohou být ze skla nebo jiného materiálu při zachování limitu tloušťky, který je definován jak pro sklo, tak i pro neprůhledné panely a výplně.

Do systému lze integrovat kovové, dřevěné nebo celoskleněné dveře. Konstrukční skladba umožňuje také kombinace povrchových úprav jednotlivých částí příček CLEARwall© a zvýšení stupně individualizace.

Systémové příčky CLEARwall© lze snadno montovat přímo na stavbě. Dostatečná vůle v základním profilu umožňuje eliminovat nerovnosti podkladu. Snadná a rychlá demontáž příček díky použití hliníkových profilů z kvalitní legované slitiny zaručuje jejich opětovné použití v plném rozsahu. Jde tedy skutečně o přestavitelné příčky.

Pro komplexní řešení rozdělení interiéru nabízí systém příček CLEARwall© profily pro umístění ovládacích prvků osvětlení, přístupových systémů a vedení elektroinstalace. Samozřejmostí je použití žaluzií k optickému oddělení prostor.


CLEARwall© MATIC

Pro dvouplášťové příčky CLEARwall© jsme vyvinuli posuvné automatické dveře CLEARwall© MATIC integrované přímo do konstrukce příčky. Toto řešení spojuje eleganci a praktičnost posuvných dveří s komfortem automatického posuvu.

Křídlo zajíždí při otevření dveří do konstrukce příčky jako do dveřního pouzdra a nenarušuje tak z vnějšku design příčky. Zároveň se tím zvyšuje bezpečnost provozu a dělicí příčku CLEARwall© lze bez omezení obestavět také v prostoru kolem dveří.

Křídlo posuvných dveří CLEARwall© MATIC může být celoskleněné nebo plné v provedení s fólií či dýhou. V případě celoskleněného křídla si lze vybrat z kompletní škály stavebního skla včetně jeho úprav (barevné fólie, potisk atd.) Maximální hmotnost křídla je 80 kg.

Ovládání automatických dveří CLEARwall© MATIC je možné - kromě použití běžného radaru - i bezpečnostní infra závorou, tlačítkovým spínačem, dálkovým ovládáním nebo využitím funkce push&go, kdy se potlačením křídla pohon sám aktivuje.


CLEARwall© ORGOFFICE

Nabídka organizačních a kancelářských doplňků pro příčky CLEARwall© je zahrnuta v sortimentu CLEARwall© orgoffice. Jde především o funkční panely s možností integrace plastových nebo magnetických tabulí či poliček ze skla nebo dřeva do konstrukce příček CLEARwall©.

Nabídka organizačních a kancelářských doplňků je dostatečně široká, aby splnila většinu požadavků moderního kancelářského provozu.


CLEARwall© LIGHT

Systém příček CLEARwall© light nabízí řešení instalace LED osvětlovacích prvků do konstrukce příček CLEARwall©. Lze tak individualizovat vzhled příček nebo vytvořit funkční osvětlení prostor a komunikačních tras v okolí příček CLEARwall©.


rychlá poptávka

kalkulace