TEE HOUSE ČELADNÁ

  • Domů
  • TEE HOUSE ČELADNÁ

Jedním ze dvou pilotních projektů naší firmy v roce 2019 byla komplexní dodávka a montáž hliníkových oken, fasád a odvětrané bondové fasády pro novostavbu apartmánového domu TEE HOUSE v Čeladné.


REFERENČNÍ LIST KE STAŽENÍ

Samotné umístění stavby v chráněné krajinné oblasti malebných Beskyd, v bezprostředním sousedství golfového hřiště, dodává tomuto projektu punc exkluzivity.

Citlivě navržená architektura dokonale ladí a doplňuje okolní úchvatnou scenérii, jakou umí vytvořit právě jen Beskydy. Ideální místo pro aktivní i pohodovou formu odpočinku!

Individuální požadavky klientů se v průběhu téměř rok trvajících prací promítly do pestrosti typů a kombinací okenních prvků. Vedle standardních otvíravě-sklopných oken si majitelé apartmánů mohli vybrat posuvné HS portály nebo sklopně-posuvná okna.

Prosklené fasády byly navrženy ve společných prostorách a wellness.

Zavěšená fasáda z bondových kazet orientovaných na šířku zvýrazňuje elegantní tvary a vhodně zvolenou materiálovou skladbu pláště budovy. Kazety také lemují pohledovou část atiky.

Byť se v případě hliníkových oken a bondových kazet jedná o moderní materiály, v kombinaci s dřevěnou zavěšenou fasádou jsou rafinovaně propojeny v jeden vyvážený celek.

KOMPLETNÍ FOTOGALERIEAnother important thing to consider is the quality of your paper. Legitimate essay writing services maintain high standards, resulting in a tough competition among writers. When choosing a legit essay writing service, you should take your time over here and analyze your options before making your final decision.