TEE HOUSE ČELADNÁ

  • Domů
  • TEE HOUSE ČELADNÁ

Jedním ze dvou pilotních projektů naší firmy v roce 2019 byla komplexní dodávka a montáž hliníkových oken, fasád a odvětrané bondové fasády pro novostavbu apartmánového domu TEE HOUSE v Čeladné.


REFERENČNÍ LIST KE STAŽENÍ

Samotné umístění stavby v chráněné krajinné oblasti malebných Beskyd, v bezprostředním sousedství golfového hřiště, dodává tomuto projektu punc exkluzivity.

Citlivě navržená architektura dokonale ladí a doplňuje okolní úchvatnou scenérii, jakou umí vytvořit právě jen Beskydy. Ideální místo pro aktivní i pohodovou formu odpočinku!

Individuální požadavky klientů se v průběhu téměř rok trvajících prací promítly do pestrosti typů a kombinací okenních prvků. Vedle standardních otvíravě-sklopných oken si majitelé apartmánů mohli vybrat posuvné HS portály nebo sklopně-posuvná okna.

Prosklené fasády byly navrženy ve společných prostorách a wellness.

Zavěšená fasáda z bondových kazet orientovaných na šířku zvýrazňuje elegantní tvary a vhodně zvolenou materiálovou skladbu pláště budovy. Kazety také lemují pohledovou část atiky.

Byť se v případě hliníkových oken a bondových kazet jedná o moderní materiály, v kombinaci s dřevěnou zavěšenou fasádou jsou rafinovaně propojeny v jeden vyvážený celek.

KOMPLETNÍ FOTOGALERIEAnother important thing to consider is the quality of your paper. Legitimate essay writing services maintain high standards, resulting in a tough competition among writers. When choosing a legit essay writing service, you should take your time over here and analyze your options before making your final decision.

A forintot elfogadó online kaszinó épületeinek kialakítása gyakran nagyon pazar. Az emberek szeretnek olyan kaszinókba járni, amelyek sok extra funkcióval rendelkeznek. Egy extravagáns kaszinó meglátogatása azonban drága lehet. Ha nem tudsz eljutni egy valódi kaszinóba, ugyanezeket a játékokat online kaszinóban is játszhatod. Ha valódi osztó ellen szeretnél kaszinójátékokat játszani, akkor élő kaszinókban játszhatsz. A kaszinóépület tervezésének egyik legfontosabb szempontja a magas mennyezetek használata. Ez a pazarság érzetét kelti, miközben a látogatók nem tévednek el. Ezenkívül a fényűző bútorok használata elengedhetetlen a látogatók varázslatos élményének megteremtéséhez. Emellett az ablaktalan falak gátolják az időérzékelést a patrónusok számára. A kaszinók épülettervezésének a játékosok kényelmével is foglalkoznia kell. A kaszinónak jól szellőzőnek és tökéletes HVAC-rendszerrel kell rendelkeznie. Ennek a rendszernek optimális hőmérsékleten kell tartania az épületet. Emellett hatalmas mennyiségű légkondicionált levegőt kell szolgáltatnia. Az építészeknek a HVAC diffúzorok elhelyezését is figyelembe kell venniük. A legtöbb kaszinóépítész úgy tervezi meg az emeleti elrendezést, hogy a HVAC diffúzorokat az épület alsó szintjein helyezi el.