VIP SKYBOX WERK ARENA TŘINEC

  • Domů
  • VIP SKYBOX WERK ARENA TŘINEC


Je libo velký otevřený prostor, nebo více soukromí ve dvou oddělených částech skyboxu? Významní návštěvníci hokejových utkání předního týmu extraligy, třineckých Ocelářů, už takové dilema řešit nemusí.


VIP skybox ve Werk Areně totiž umožňuje elegantní změnu dispozic díky námi dodané a instalované celoskleněné mobilní stěně DORMA HSW-G.

Použito bylo čiré kalené sklo ESG 10 mm s následným polepem mléčnou fólií. Sestavu tvoří tří posuvná křídla spolu s jedním otočným křídlem a horním parkovištěm křídel, která jsou ukotvena v systémových profilech výšky 100 mm. Otočné křídlo je uloženo na podlahovém ložisku.

Celistvé bezrámové provedení, funkční prvky schované ve vodicí liště a dekorační horní profily s volitelnou povrchovou úpravou (v tomto případě stříbrný elox) jsou ideální volbou pro variabilní a transparentní rozdělení nebo naopak propojení moderních prostor.

Celoskleněné mobilní stěny DORMA HSW / FSW a GEZE MSW lze instalovat v manuálně ovládané, ale také v automatické verzi s možností individuální konfigurace každého křídla, které může zároveň sloužit jako dveře a být vybaveno dveřním zavíračem.