AUDI AUTO HELLER OSTRAVA

  • Domů
  • AUDI AUTO HELLER OSTRAVA

Dlouhodobá spolupráce má pozitivní efekt pro dodavatele i odběratele. Vzájemná důvěra, znalost stavebního prostředí, volba architektonických a technických řešení navazujících na již realizované prvky… to jsou jen některé z výhod mnohaleté kooperace.


Takovou zkušenost můžeme potvrdit v rámci spolupráce s naším stálým zákazníkem, firmou Porsche Inter Auto CZ.

Jako poslední z řady stavebních dodávek jsme pro tuto společnost realizovali stavební úpravy v autosalonu Audi v Ostravě na Cihelní ulici. Požadavek na výstavbu důstojného předávacího prostoru pro nová vozidla jsme v rámci komplexnosti námi nabízených služeb zajišťovali zcela ve vlastní režii - bez dalších subdodavatelů.

Samotná realizace zahrnovala částečnou demontáž hliníkové profilové fasády a vyřezání otvoru pro sekční vrata do betonového monolitického pláště objektu. Dále pak kompletní dodávku interiéru včetně dlažeb, sádrokartonových podhledů, světel a celoskleněné příčky.

Lamelová vrata Butzbach byla dodána v souladu s manuálem pro evropské autosalony Audi. Současně jsme zpracovali prováděcí projektovou dokumentaci a statický posudek zásahu do pláště.

Moderní předávací prostor tak splňuje nejnovější požadavky ze strany výrobce - včetně přípravy pro dobíjecí přípojku pro elektromobily.