DORMA MUNDUS OFFICE

  • Domů
  • DORMA MUNDUS OFFICE

Doplněním sortimentu kování pro celoskleněné dveře o zámek DORMA Mundus Office firma Dormakaba významně rozšířila možnosti aplikace rohového kování DORMA Mundus. Právě zámek s klikou této řadě kování chyběl k tomu, aby mohlo být uplatněno v objektech s vysokou frekvencí provozu.


Nový zámek DORMA Mundus Office je navržen ve stejném designu jako panty (PT10 / PT 20). Tělo zámku je lemováno černým páskem z plastu a je tak nezaměnitelné za jiné typy kování. Elegantní a současně minimalistický design je doplněn o rozetu pro vložku a decentní logo výrobce umístěné v horní části. Tvar kliky vše vhodně doplňuje.

Zámek DORMA Mundus Office lze použít pro dveře v zárubni, stejně jako i v celoskleněné příčce, a to díky protikusu zámku ve stejném provedení.

Samozřejmostí je kombinace zámku s prvky kontroly vstupu firmy Dormakaba.

Konstrukce zámku je testována dle normy EN DIN 18251 a zařazena do třídy 3 se zvýšenou odolností vhodnou pro objektové použití.


V rámci podpory prodeje vybraných produktů chystáme na jarní období kampaň, která bude obsahovat také tento produkt v sadě s panty za výhodnou cenu.

Bližší informace rádi poskytneme na vyžádání. Můžete nás kontaktovat e-mailem (kovani@clearmont.cz) nebo telefonicky (+420 602 716 061).