GAP A UNDER ARMOUR OSTRAVA

  • Domů
  • GAP A UNDER ARMOUR OSTRAVA

Za více než dvacet let fungování naší firmy nejen na českém trhu máme bohaté zkušenosti se spojením kvality a rychlosti realizace. Nemusí se nutně jednat o rozsahem velkou zakázku. I tak věnujeme maximální úsilí dokončení díla v čase a kvalitě dle představ zákazníka.

Bylo tomu tak i v případě dodávky a montáže prosklených shopfrontů pro exkluzivní zastoupení značek UNDER ARMOUR a GAP v prostorách obchodní galerie Forum Nová Karolina. V případě značky GAP jde dokonce o první oficiální prodejnu v Česku!

Realizace proběhla v listopadu 2020. Ve dvou etapách jsme demontovali stávající konstrukce a provedli montáž nových, včetně skel o váze až půl tuny. Rekonstrukce trvala rekordně krátkou dobu, včetně osazení rolet.

I think it's also important not to forget that our children are easier when they are helped in their studies. And when repairs, we have no time. Who can complete my assignment for me? uk offers a good option, you can easily get your assignment done with the service. A well-done assignment is more like this than when trying to help your kids by yourself, while being able to make repairs.

Spokojený klient tak mohl dokončit interiér prodejen a připravit se na otevření v předvánočním čase.