Protipožární dveře a stěny


PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE A STĚNY

Náš výrobní program prosklených fasád, oken a dveří ze systémů WICONA a ALUPROF doplňuje komplexní řešení protipožárních uzávěrů z hliníku a skla.


Prosklené protipožární konstrukce ze skla a hliníku jsou obvykle používaným řešením pro protipožární uzávěry v projektech novostaveb i rekonstrukcí.

Tyto konstrukce musejí vedle funkčnosti splňovat i požadavek na vzhled, jelikož jsou často kombinovány a instalovány spolu s konstrukcemi bez nároku na požární odolnost. Takovým požadavkům zcela vyhovují protipožární stěny a dveře ze systému hliníkových profilů ALUPROF.

Díky použití profilů se shodnou stavební hloubkou (platí pro systém MB-60E EI v kombinaci s MB-60), srovnatelnou pohledovou šířkou a designem se nabízejí široké možnosti kombinace protipožárních a běžných nepožárních prosklených konstrukcí.

Veškeré změny technického řešení protipožárních uzávěrů jsou provedeny uvnitř profilů samotných a stanovením typů použitého kování. Na první pohled tak není zřejmý rozdíl mezi nepožární a protipožární prosklenou stěnou nebo dveřmi.

Tam, kde je požadována vysoká požární odolnost, nabízí řešení systém MB78-EI s požární odolností až EI 90 - jak pro pevné pole, tak i pro dveře.


rychlá poptávka

kalkulace