PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE A STĚNY

Náš výrobní program prosklených fasád, oken a dveří ze systémů ALUPROF doplňuje kompletní nabídka řešení protipožárních prosklených dveří a nenosných příček z hliníku a skla.Prosklené protipožární konstrukce ze skla a hliníku jsou obvyklým řešením používaným pro protipožární prosklené uzávěry v projektech novostaveb i rekonstrukcí.

Protipožární konstrukce ALUPROF splňují kromě funkčnosti také požadavek na vzhled, jelikož jsou často instalovány spolu s prosklenými příčkami a dveřmi bez požadavku na požární odolnost.

V případě, kdy lze použít protipožární systém ALUPROF MB-60E EI (protipožární konstrukce s požární odolností do EI 30), jsou profily nepožárních a protipožárních dveří a příček pohledově i stavební hloubkou naprosto shodné.

Protipožární dveře a stěny s odolností více než 30 minut vyrábíme a dodáváme ze systému ALUPROF MB-78 EI. Konstrukce profilů řady MB-78 EI dovoluje vyrábět a dodávat prosklené protipožární uzávěry s požární odolností až EI 90 pro pevné stěny a EI 60 pro dveře.

V roce 2018 jsme jako první výrobce prosklených protipožárních hliníkový stěn na českém trhu dokončili proces certifikace protipožárních uzávěrů v systému MB-78 EI s výškou dveří až 3.000 mm pro jednokřídlé dveře a až 4.200 mm pro nenosnou stěnu z jednoho panelu skla.

Můžeme tak splnit většinu požadavků na rozměr a členění protipožárních prosklených stěn.

Automatické jedno- nebo dvoukřídlé posuvné dveře vyrábíme a dodáváme v požární odolnosti až EI 30. Křídla lze použít v kombinaci s pohony GEZE nebo DORMA.


rychlá poptávka

kalkulace