shopfronty a vstupní portály

SHOPFRONTY A VSTUPNÍ PORTÁLY

Od roku 2000 provádíme komplexní realizace vstupních portálů a shopfrontů v obchodních centrech a galeriích. Uvědomujeme si, že návrh a provedení zasklení a vstupu do obchodních prostor jsou důležité pro první dojem zákazníka.


Uvědomujeme si tento význam prvního dojmu a při návrhu a dodávce shopfrontů věnujeme jejich designu a kvalitě provedení maximální pozornost.

Komplexní nabídka dodávky prosklených stěn a vstupů do obchodních prostor zahrnuje fixní celoskleněné příčky CLEARside© a vstupy včetně bezpečnostních rolet, automatických dveří, celoskleněných nebo rámových dveří.

Při navrhování konstrukčních řešení a materiálů věnujeme maximální pozornost požadavkům zákazníka. Všechna technická a konstrukční řešení posuzujeme s ohledem na provoz a z něj plynoucí zátěž.

Podstatná je i designová stránka a image konkrétní značky nebo provozovatele obchodních prostor. Naše dlouholetá zkušenost z obdobných realizací a spolupráce s renomovanými dodavateli materiálů nám dovolují najít vždy optimální řešení.

Pro celoskleněné výkladce a zasklení vybíráme z celé řady kvalitních kování a prvků pro sklo. Totéž platí pro automatické pohony posuvných nebo otočných dveří.

K dispozici máme kompletní nabídku stavebního skla včetně technologií jeho opracování od významných dodavatelů Saint-Gobain a AGC.

Hliníkové stavební systémy WICONA prozměnu nabízejí možnost vyhovět ve vysoké kvalitě a designu požadavkům na rámové zasklené konstrukce a vstupní portály.


Pro naše zákazníky nabízíme také kompletní dodávky obchodních prostor včetně projektu a stavebních prací (detailní nabídka zde).


rychlá poptávka

kalkulace