OD ROKU 2004 NAVRHUJEME A REALIZUJEME HLINÍKOVÉ PROSKLENÉ PLÁŠTĚ BUDOV, VČETNĚ OTVÍRAVÝCH A VSTUPNÍCH PRVKŮ - DVEŘÍ A OKEN - ZE SYSTÉMŮ WICONA.


Projekty s požadavky na dokonalý design, funkčnost a vysokou odbornou způsobilost jsou pro nás výzvou. Inovativní technická řešení a požadavek na nekonformní přístup zhotovitele jsou hlavními atributy projektů, v nichž uplatňujeme zkušenosti nabyté z dřívějších realizací.

Náš komplexní přístup k realizovanému projektu zahrnuje spolupráci již ve fázi projektu, pokračuje při hledání optimálních řešení z hlediska nákladů a přesouvá se do fáze realizace. Naši klienti tak mohou kontinuálně dotvářet konečnou podobu projektu v průběhu realizace novými myšlenkami a požadavky.

Dlouhodobě spolupracujeme s renomovanými dodavateli systémů hliníkových fasádních plášťů, oken a dveří na českém trhu - společnostmi WICONA a SAPA.

Dle požadavků projektů nabízíme i alternativní volbu materiálů a konstrukčních řešení - například systém SCHŰCO.

Našimi partnery jsou renomovaní výrobci skel a izolačních skel v evropském měřítku - společnosti AGC a Saint Gobain.


HLINÍKOVÁ OKNA A DVEŘE

Nabízejí komfort bezúdržbového provozu s možností výběru ze široké škály barev a technických řešení. Vedle standardních oken dodáváme také posuvné a otvíravě-posuvné okenní sestavy včetně bezrámových frameless řešení, která jsou v moderní architektuře často používaným designovým prvkem.

Vynikající tepelně-izolační a zvukově-izolační vlastnosti hliníkových oken a dveří jsou díky konstrukci profilů s vloženými polyamidovými můstky a systému dvojitého těsnění samozřejmostí.

Svými parametry hliníková okna a dveře vyhovují současným stavebním normám a předpisům. Vše v kombinaci s vhodně navrženým zasklením.


systémy pro dveře a okna z hliníku

  • okna WICONA WICLINE 65 / WICLINE 75 / WICLINE 125
  • dveře WICSTYLE evo
  • protipožární dveře WICSTYLE


HLINÍKOVÉ PROSKLENÉ FASÁDNÍ PLÁŠTĚ

Klasické sloupko-příčkové fasádní systémy, blokové fasády nebo strukturální fasádní systémy představují řešení pro lehké a transparentní opláštění budov, prosklené zastřešení nebo zimní zahrady.

Moderní hliníkové fasádní systémy WICONA nabízejí volnost při navrhování prosklených plášťů a celou řadu funkčních a estetických řešení pro moderní architekturu (protipožární fasády, fasády s vyšší odolností proti vloupání, konstrukce s průmyslovým designem atd.).

Blokové fasády najdou uplatnění při realizaci objemově rozsáhlých plášťů budov s požadavkem na rychlou montáž a racionální řešení od projektu po realizaci.

Strukturální fasády umožní dosažení tenkého rastrování pláště a jeho pohledovou integraci do jednoho celku včetně otvíravých výplní.

Tepelně- a zvukově-izolační vlastnosti prosklených fasádních plášťů budov jsou i díky moderním technologiím výroby izolačních skel schopny plnit náročné požadavky současných norem a předpisů pro pláště budov. Jako přidanou hodnotu umožní dosáhnout optimálního poměru mezi prostupem denního světla na straně jedné a energetickou úsporu na straně druhé.

Dlouhá životnost a bezúdržbový provoz patří k dalším výhodám prosklených hliníkových fasádních plášťů.


systémy pro hliníkové fasádní pláště

  • fasádní systém s pohledovou šířkou 50 mm WICONA WICTEC 50
  • fasádní systém s pohledovou šířkou 60 mm WICONA WICTEC 60
  • blokové fasády WICONA WICTEC EL 60 / WICONA WICTEC 50EL
  • fasádní systém se SLIM lištou WICONA WICTEC 50 SLIM
  • strukturální fasády WICONA 50SG


Další info na stránkách www.wicona.cz.

Informace k celoskleněným terčovým fasádám najdete zde.


rychlá poptávka

kalkulace